راهنمای جامع بازاریابی دستگاه لیزر محتوا ( Content Marketing ) ( بخش۱ )

دستگاه حکاکی لیزری محتوا دستگاه لیزر چه میباشد ؟

بازاریابی محتوا , بخصوص در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی , دستگاه لیزر مضمون‌ جدیدی نیست . انسان از قرن‌ها پیش به نوشتن متونی در زمینه‌های گوناگون و یافتن مخاطب برای این متن‌ها مشغول بوده است .


هر نویسنده‌ای در کارایی است که مخاطبین دلخواه برای نوشته‌های خود را بیابد و هر بازاریابی نیز همت داراست ر نوشته‌های متناسب با حوزه‌ی کاری خود را پیدا کند . دستگاه لیزر امروزه ترقی بزرگی دراین مورد اتفاق افتاده است , بجهت اینکه این دو طرف , یعنی تالیف کننده و بازاریاب بیش‌ازپیش به همیاری با یکدیگر پرداخته‌اند .

بازاریابی محتوا درزمینه‌ی بهینه‌سازی موتورهای کاوش گر نیز معنا جدیدی نیست زیرا شرکت‌های دستگاه لیزر بازاریابی همواره از دیر باز , برای بهینه‌سازی موتورهای کاوش گر به ارتقای محتوای مطالب خویش پرداخته‌اند . بااین‌حال امروزه شرکت‌ها دیگر تمایلی به بنا کردن متن‌های طولانی در زمینه‌های گوناگون ندارند بلکه تمرکز روی متن‌های کوتاه با همت بالاتر را ترجیح می دهند , بنابراین پست‌های شبکه‌های اجتماعی برای آن‌ها بها بیشتری دارا‌هستند .

در اینجا سعی میکنیم یک راهنمای بی نقص درزمینه‌ی بازاریابی محتوای مدرن به شما ارائه دهیم که شما‌را در ترقی تجارتتان کمک نماید . این راهنما متشکل از مراحل مختلف فرایند بازاریابی , حسابرسی , استراتژی , برنامه‌ریزی , تدوین , تبلیغات و محاسبه است .

تمامی ما به دیدن تبلیغات و شعارهای تکراری , وعده و وعیدهای دروغین , بنرهای چشمک زنی که در وبسایت های دانلودی می‌خواهند به اجبار دقت شمارا به عبارت “ ۱۰۰ % تضمینی ” جلب نمایند , اس ام اس ها و آدرس اینترنتی های اسپم و بخش اعظمی مزاحمت های روزمره تبلیغاتی عادت کرده ایم و حتی درصورتی که وقتی با دیدنشان اذیت می شدیم شرایط فعلی دیگر حتی‌د‌ر در حد اذیت شدن هم به آن ها اهمیت نمی دهیم!!
و مگر مجازاتی بالاتر از “ بی توجهی ” برای یک تبلیغ داریم؟!

خلاصه سخن و کل زمینه کانتنت مارکتینگ دستگاه لیزر یا بازاریابی محتوایی همین یک پاراگراف است :

کاری کنید که مخاطبتان چیزی را که برایش به دستگاه لیزر اکران می گذارید , با لذت ببیند و بشنود و چه بسا اسمش را تبلیغات دستگاه لیزر ( آنگونه که اسمش بد در رفته ) نگذارد! ولی در نهایت از شما خرید کند یا این که نامتان را خوبتر به خیال و خاطر بسپارد .

میپندارید طاقت فرسا است با نشدنی است ؟ اوکس مجموعه با در حیث به دست آوردن تمام روند طی یک سری بخش گام به گام بازاریابی محتوا دستگاه لیزر رو در دست شما عزیزان قرار می‌دهد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *